Crisis principles
DOI:
https://doi.org/10.15633/10.15633/sce.02105Abstrakt
Review of the monograph: P. Guzik (2025), Child sexual abuse in the Catholic Church: Key lessons and new perspectives from a crisis communications standpoint. Wydawnictwo Petrus
Pobrania
Opublikowane
2026-03-31
Numer
Dział
Reviews
Licencja
Prawa autorskie (c) 2026 Monika Przybysz (Autor)

Utwór dostępny jest na licencji Creative Commons Uznanie autorstwa 4.0 Międzynarodowe.
Autorzy publikujący w czasopiśmie udzielają jego wydawcy zgody o następującej treści:
- Autor zachowuje autorskie prawa majątkowe do utworu, a jednocześnie udziela wydawcy czasopisma zgody na jego pierwszą publikację w wersji drukowanej i wersji online na licencji Creative Commons Uznanie autorstwa 4.0 Międzynarodowe oraz zgody na wykonywanie opracowań, w tym przekładów.
- Autor ma możliwość udzielania zgody niewyłącznej na opublikowanie utworu w wersji, która ukazała się w czasopiśmie (np. zamieszczenia go w repozytorium instytucjonalnym lub opublikowania w książce), wraz z informacją o jego pierwszej publikacji w czasopiśmie.